DOPRAVA na kočárky ZDARMA !

Držák na nápoj Junama

Dostupnost Skladem
Kód: 634
299 Kč –33 % 199 Kč
Držák na nápoj Junama
drzak na piti baby merc 512786 39 wm0
Novinka Výprodej
299 Kč –33 %

Držák na nápoj 

Popis produktu:

Držák na nápoj pro kočárek Junama je praktickým a užitečným doplňkem, který umožňuje rodičům snadno uchovat lahve, hrnky nebo dětské lahvičky při procházkách s kočárkem. Tento černý plastový držák je navržen tak, aby se snadno připevnil na rámy kočárku Junama a poskytoval pevnou a stabilní podporu pro nápoje.

Jeho jednoduchý a funkční design zajišťuje, že můžete mít vodu nebo jiný nápoj stále po ruce, aniž byste museli nosit lahve v kapse nebo tašce. Držák na nápoj je vyroben z odolného plastového materiálu, který je snadno čistitelný a odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Díky své černé barvě se tento držák diskrétně sladí s designem kočárku Junama a dodává mu elegantní vzhled. S tímto praktickým příslušenstvím budete mít všechny potřebné nápoje v dosahu během každé procházky s vaším dítětem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Junama je rodinná společnost s mnoholetou tradicí, jejíž počátky sahají až do 90.let.

 

Na počátku to byla jen vášeň jejího zakladatele, když vytvořil první model kočárku, počínaje malou garážovou dílnou. Značka zažila trvalý strmý růst popularity díky svému designu a funkčnosti. Roku 1998 byla Junama poprvé prezentována v České republice. Modely natolik zaujaly české a slovenské zákaznice, že se Junama rozhodla jmenovat svého oficiálního importéra a distributora pro tehdejší Česko a Slovensko.