DOPRAVA na kočárky ZDARMA !

Junama Adaptér na autosedačku Double-klik

Dostupnost Skladem
Kód: 616
999 Kč –50 % 499 Kč
Junama Adaptér na autosedačku Double-klik
126111 284214 junama adapter double klik na autosedacky
Novinka Výprodej
999 Kč –50 %

Junama Double-Klik adaptér na autosedačky

Název produktu: Junama Adaptér na autosedačku Double-Klik

Popis: Junama adaptér na autosedačku Double-Klik je inovativní příslušenství navržené speciálně pro kočárky značky Junama, které umožňuje snadné a bezpečné upevnění autosedačky na rámeček kočárku. S tímto adaptérem můžete rychle přeměnit svůj kočárek na cestovní systém, což vám poskytne větší flexibilitu a pohodlí při cestování s vaším dítětem.

Hlavní vlastnosti:

  1. Kompatibilita: Adaptér je kompatibilní s autosedačkami značek, které jsou kompatibilní s Junama Double-Klik systémem, což zahrnuje širokou škálu populárních autosedaček.
  2. Jednoduchá instalace: Snadná instalace adaptéru umožňuje rychlé upevnění autosedačky na kočárek bez složitého procesu.
  3. Bezpečnost: Adaptér je navržen tak, aby poskytoval pevné a stabilní uchycení autosedačky na rámeček kočárku, což zajišťuje bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte během jízdy.
  4. Flexibilita: Díky adaptéru můžete snadno přecházet mezi používáním kočárku a autosedačky podle potřeby, což je ideální pro rodiny, které často cestují nebo mají aktivní životní styl.

Junama adaptér na autosedačku Double-Klik je praktickým a spolehlivým příslušenstvím, které vám umožní maximalizovat využití vašeho kočárku a zajistit pohodlné a bezpečné cestování pro vás i vaše dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Junama je rodinná společnost s mnoholetou tradicí, jejíž počátky sahají až do 90.let.

 

Na počátku to byla jen vášeň jejího zakladatele, když vytvořil první model kočárku, počínaje malou garážovou dílnou. Značka zažila trvalý strmý růst popularity díky svému designu a funkčnosti. Roku 1998 byla Junama poprvé prezentována v České republice. Modely natolik zaujaly české a slovenské zákaznice, že se Junama rozhodla jmenovat svého oficiálního importéra a distributora pro tehdejší Česko a Slovensko.