DOPRAVA na kočárky ZDARMA !

Junama Nafukovací Kolečko 14"

Dostupnost Skladem
Kód: 640
1 209 Kč –58 % 499 Kč
Junama Nafukovací Kolečko 14"
obrázek 2024 04 03 171513758
Novinka Výprodej
1 209 Kč –58 %

Nafukovací kolečko Junama

Popis produktu:

Nafukovací kolečko pro kočárek Junama je praktickým náhradním doplňkem, který přidává plynulost a pohodlí pohybu vašeho kočárku na různých typech povrchů. Tato náhradní kolečka jsou navržena tak, aby poskytovala hladký a stabilní průjezd po cestách, chodnících i nerovném terénu.

Jsou snadno montovatelná a kompatibilní s mnoha modely kočárků značky Junama, a proto jsou ideálním řešením v případě potřeby výměny nebo opravy poškozeného kolečka.

S tímto náhradním kolečkem na vašem kočárku Junama budete mít jistotu plynulého a komfortního pohybu při procházkách se svým dítětem, aniž byste museli řešit problémy s jízdními vlastnostmi vašeho kočárku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Junama je rodinná společnost s mnoholetou tradicí, jejíž počátky sahají až do 90.let.

 

Na počátku to byla jen vášeň jejího zakladatele, když vytvořil první model kočárku, počínaje malou garážovou dílnou. Značka zažila trvalý strmý růst popularity díky svému designu a funkčnosti. Roku 1998 byla Junama poprvé prezentována v České republice. Modely natolik zaujaly české a slovenské zákaznice, že se Junama rozhodla jmenovat svého oficiálního importéra a distributora pro tehdejší Česko a Slovensko.